Pracujeme s několika druhy polodrahokamů, které zaléváme do pryskyřice. Vzniká tak, jedinečný a dokonalý šperk, který prostě jiná nemá;).

Jak ale vybrat ten správný, který se k nám bude hodit? Nejjlepší varianta je volit podle toho, který kámen se nám líbí. Obvykle se totiž trefíme i do vlastností toho daného kamene, které u sebe chceme buď utlumit nebo zvýraznit.

Používáme několik druhů minerálních kamenů, o kterých vám teď napíšu pár zajímavostí.

Turmalín (Skoryl)

Černý turmalín nebo-li skoryl se nachází i u nás v Česku. Každé naleziště má určité typy krystalů, takže se cena odvíjí nejen podle velikosti kamene, ale také podle místa nálezu. Skoryl se často používá v léčitelství k odstranění různých blokád v našich tělech - fyzických i duševních. Černá turmalín patří mezi nejúčinější ochranný kámen. Když turmalín budete nosit jako šperk, bude vás chránit před zlobou, závistí a žárlivostí. Pokud si skoryl necháte v ložnici, navodí vám klidný spánek.

Znamení zvěrokruhu: Kozoroh

turmalín, skoryl, ObDuro.cz

Růženín

Růženín je kamenem lásky. Ale pozor, ne jen té milenecké, ale i lásky přátelské. Nádherná světle růžová barva v nás evokuje něžnost. Šperky s růženínem jsou obvykle jemné a éterické. 

Růženín čistí a vyrovnává emoce, pomáhá v lidovém léčitelství proti neplodnosti a v léčbě krve.

Růženín pomáhá zvýšit kvalitu spánku a pomáhá nám se zklidnit, bojuje proti stresu, který na nás každodenně doléhá.

Znamení zvěrokruhu: Býk, Váhy, Blíženci

Růženín, ObDuro.cz

Ametyst

Ametyst je duchovním kamenem, snaží se v nás probudit nebo posílit lásku, nezištnost a pokoru. Ametyst se v lidovém léčitelství používá k odvykání od různých závislostí - ať jsou to drogy nebo třeba workoholismus. Ametyst podporuje imunitu a chrání před psychickými útoky. 

Znamení zvěrokruhu: Beran, Panna, Ryby, Štír, Střelec, Kozoroh

Ametyst, ObDuro.cz

Křišťál

Křišťál je nejsilnějším minerálem vůbec. Když ho máte u dalších kamenů, tak zesiluje jejich schopnosti. Křišťál je nejsilnějším léčivým polodrahokamem, chrání před negativními energiemi a navozuje klidný spánek.

Znamení zvěrokruhu: Ideální pro všechna znamení

Křišťál, ObDuro.cz

DOPRAVA ZDARMA

Šperk ti zdarma doručíme při objednávce nad 1499 Kč

DÁRKOVÉ BALENÍ

Bez starostí! Každý šperk automaticky dárkově balíme zcela zdarma