Chceš nosit šperky, které jiná nemá? Pak jsi u nás v ObDuro jewellery správně!

Česká značka - naše šperky z pryskyřice vznikají přímo v srdci Čech v malé rodinné dílně. Všichni naši dodavatelé jsou z Česka.

Hand made - všechny květiny, které do našich šperků používáme, sami ručně sbíráme v našich luzích, hájích a zahradách. Květy na výrobu šperků dál připravujeme, sušíme a upravujeme na finální použití. Polodrahokamy bohužel sami zatím netěžíme, nemáme na ně takové štěstí jako na kvítky;).

Eko produkt - naše šperky jsou udržitelné. Vydrží roky a jsou jen z kvalitních a přírodních materiálů.

Ruční broušení a leštění - každý jeden šperk projde naším pečlivým broušením a leštěním, aby pryskyřice byla čirá a květy ve šperku skvěle vynikly.

Chirurgická ocel - náušnice, náhrdelníky i náramky vsazujeme jen do chirurgické ocele. Bižuterní kovy, které se dotýkají kůže u nás mají dveře zavřené.

Dárkové balení zdarma - jakmile je šperk hotový, balíme ho zdarma na dárkovou kratu. Dárkové balení je v designu naší značky, takže se šperkem skvěle ladí.

Nejlepší dárek - pokud sháníš náš šperk z pryskyřice jako dárek, už se potom o nic dalšího nemusíš starat!

14 dnů na vrácení zboží - občas se stane, že se s výběrem netrefíš... U nás to ale pohroma není. Šperk můžeš do 14 dnů vrátit zpět nebo vyměnit za jiný. A to zcela bezplatně!

Květy vydrží - a jestli tě trápí výdrž květů, tak žádné strachy - používáme tu nejkvalitnější UV stálou pryskyřici, která je čirá. Barva květů zůstává stálá a ani při častém nošení se nemění.

14 praxe - se šperkařstvím máme už 14letou praxi, takže už jsou z nás za ta léta profíci.

sperky-obduro

DOPRAVA ZDARMA

Šperk ti zdarma doručíme při objednávce nad 1499 Kč

DÁRKOVÉ BALENÍ

Bez starostí! Každý šperk automaticky dárkově balíme zcela zdarma